22 липня 2024 року anesthesiology@pdmu.edu.ua (05322) 7-41-64
Закінчилась очна частина навчання у лікарів-інтернів 2 року з фаху Анестезіологія та інтенсивна терапія.

30 травня 2024 року була проведена атестація для лікарів-інтернів 2 року навчання фаху Анестезіологія та інтенсивна терапія.

Тренінг для лікарів-анестезіологів.

Відбувся тренінг для лікарів-анестезіологів Перинатального центру КП "ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського ПОР": «Алгоритм розширених реанімаційних заходів».

І етап олімпіади на кафедрі Анестезіології та інтенсивної терапії.

8 квітня 2024 року на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади.

Будні здобувачів вищої освіти на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії.

28 березня 2024 року була проведена 5-та Міжнародна студентська наукова конференція “International Medical Students Conference in Poltava 2024” (IMEDSCOP 2024).

Як проходять пари на кафедрі Анестезіології та інтенсивної терапії.